Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fullpaylasim

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bırak işte bitti ve gidiyorum hayat..

3 posters
YazarMesaj
_-_zEzE_-_
Moderator

Moderator
_-_zEzE_-_

bırak işte bitti ve gidiyorum hayat.. Empty
MesajKonu: bırak işte bitti ve gidiyorum hayat..   bırak işte bitti ve gidiyorum hayat.. Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:49 pm

gidiyorum..terk ediyorum seni hayat!cok yordun beni hayat tüm bunları hak edicek ne yaptım onu sevmekten baska ne yaptım söyle bana.?cok masumdu sevgim.karsılık beklemeden sevdim onu hayat.ben onu karsılıksız sevdim.yaptıgı hicbi yanlısı yüzüne vurmadan o nasıl isterse öyle olarak sevdim onu.yeter ki gitmesin diye.yeterki beni onsuz bırakmasın diye.ben onun icin senin tüm zorluklarına göğsümü gerdim hayat.ben onun için yasadım.onun kokusuydu benim nefes alma sebebim. ama simdi...simdi o yok.anlamım kalmadı hayat,tüm değerlerimi yitirdim.duygularımı teker teker yitirdim artık ifadesizim.sana karsı ifadesizim hayat. en yakınım,beni bırakmayanım.hayatım. iste simdi,ben seni bırakıyorum. bu onu son sevisim.onu son düsünüsüm.onu son özleyisim bu hayat. hic sonu gelmeyecekmis gibi görünen yolumuzun sonuna geldik.lambalar söndü,yağan yağmurun damlaları aydınlatıyor gözlerimi.onun gelisiyle dogdugum sana onun geldigi günkü gibi yagan yagmurla veda edecegim.hadi,bırak elimi arkama bakmadan hızlı hızlı gideyim. hadi bırak beni onsuzlugu unutym.onsuzlugu ve kendimi.ona aşık,ona deli kendimi...

En son _-_zEzE_-_ tarafından Ptsi Mayıs 04, 2009 8:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
CyBeRSouL
Buraliyim

Buraliyim
CyBeRSouL

MesajKonu: Geri: bırak işte bitti ve gidiyorum hayat..   bırak işte bitti ve gidiyorum hayat.. Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:52 pm

sıkma canını modum düzelir hersey önemli olan unudu kaybetmemek bu arada yazıları kalınlaştırsan daha iyi olur bence
_-_zEzE_-_
Moderator

Moderator
_-_zEzE_-_

MesajKonu: Geri: bırak işte bitti ve gidiyorum hayat..   bırak işte bitti ve gidiyorum hayat.. Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:55 pm

canımı sıktıgım felan yok be modum her ryh halinden şeyler asıyorum Smile düzelttim djm olmuş mu Smile
CyBeRSouL
Buraliyim

Buraliyim
CyBeRSouL

MesajKonu: Geri: bırak işte bitti ve gidiyorum hayat..   bırak işte bitti ve gidiyorum hayat.. Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:56 pm

10 numero böyleceokuyanlar rahatlıkla anlayabilir canını sıkmıoyrsan çok güzel
_-_zEzE_-_
Moderator

Moderator
_-_zEzE_-_

MesajKonu: Geri: bırak işte bitti ve gidiyorum hayat..   bırak işte bitti ve gidiyorum hayat.. Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:57 pm

Smile
Admin
Administrator

Administrator
Admin

MesajKonu: Geri: bırak işte bitti ve gidiyorum hayat..   bırak işte bitti ve gidiyorum hayat.. Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 11:13 pm

çok gzl valla tam bana göre yazicam bunu kondurucaksin bak bakiyim azını açabiliiyo mu daha Very Happy
https://fullpaylasim.all-up.com
_-_zEzE_-_
Moderator

Moderator
_-_zEzE_-_

MesajKonu: Geri: bırak işte bitti ve gidiyorum hayat..   bırak işte bitti ve gidiyorum hayat.. Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 5:02 pm

Very Happy
Admin
Administrator

Administrator
Admin

MesajKonu: Geri: bırak işte bitti ve gidiyorum hayat..   bırak işte bitti ve gidiyorum hayat.. Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 4:08 pm

gerçekten çok güzel modum bunu oku sana ne hatırlatıyor ?
https://fullpaylasim.all-up.com

bırak işte bitti ve gidiyorum hayat..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kazm kyncu - işte gidiyorum...
» Bir düş olsa da seni yaşamak Hüzünlerini rüzgarıma bırak
» gidiyorum...
» Hayat Senin Romeo Ama Artık Jüliet yok!!!
» vee işte yeniden benn