Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fullpaylasim

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

-KoLeRa SaGoPa- EP5

3 posters
YazarMesaj
_Black PearL_
Buraliyim

Buraliyim
_Black PearL_

-KoLeRa SaGoPa- EP5 Empty
MesajKonu: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 10:20 pm

Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin
Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Vitrindeki Gelin (Geberik Gelin)
Verse 1
Biliyorum bir esinti getirdi der seni davranmamı beklersin hep tembih ettiğin gibi çok zaman geçti sevdamın buruştu elleriBir tır kiralarsın artık çiğnerin beni sonradan hatırlarsın kitlemediğin kapılar gibiBen kalk-tım yerimden herşeyi bırak benle ilgilen hasta numarası yapıyorum bu yüzdenCüceler saklanmayı öğrendi artık korkmuyolar devlerden bilirsin kaplumbağların kaçma şansı yok evdenBen vit-rin-deki manken büyü bozulurdu canlanırdım sen beni farketsen ben deliyim çok uzak diyarlara çıkar yüzümün sonu Dalıp gitme bana diye söylüyorum sana bu arayış neden ? Yüzün en güzel manzara adım papatya seviyorum çıkana dek kopardılar beni bu tarladanYüzün sürme oldu çektim hergün gözüme hüznü en sık soğuk mevsimlerde giydim üstümeBeni bu kadar önemseme sıradan bi şairim işte bilmem adı günün neEllerinden sihri alınmış bir büyücü gibi yalnız kaldım kalemde dinle ölürayak bi şarkı yazdım 2mize
Nakarat
Ya ben bir fazlalığım yada var bir fazlalığım acıma yıkıldım ayaklarımdan beni bi vapura bağlayın okyanus deniz aştırın beni ona ulaştırın pencereden sarkıtın düşsün gariplere paralarım ben sevmek,sen tarzanca biliyosun aşkı bu yüzden çok sevdim seni ben ey tertemiz er dilde sev beni sen şiirimin gizli öznesi adını sormasınlar bana söyleyemem benimsin sen
Verse 2
İkram ettin bana 3 gün düşünüp tek bir cümleyi tanımlarda kalma sevda darmadağan olmak gibiBen çözülüyordum sen dibe uzaya uzayan buzul gibi yalnız bana ver seni ben israf etmem zerreniÇok kavga izim var benim masum değilim sen gibi sen meleksin süt kokan bebek gibi kapat gözleriniNicedir karanlıktayım gözümü alıyor farların seni bi kibrit kutusuna koyup dizelerime sakladımHüznüyle kibritleri ıslanan kibritçi kızın birer birer kavrulacak helvamız biz gömülmedenTedirgin ettiğim için seni affet şimdiden pişmanım şiirselliğimdenBen ilk defa ve son defa istemiyorum aşık olmak birdaha inanamasanda kahramansın bana ve masalımaYa sen peşime takıl ya bana bi katil kirala anlamı yok sensiz hayatın günah değil yaİnsan sever ateşe ver yak çakmağı KoLo barut tüpü tanker muzafferi sever zaferAslında bir yansımaydın aynaya küllü aşığı zırh-ı cüzzü haleler göründü düştük aşkınaMeğer bi filmin etkisinde kalmakmışın sadece doldurulmuş bi sincap gibi susuyorsn öyleceSelam söyle dudaklarından uçan kelebeklere.vitrin mankeniydi gitti geberik gelinde
..
_Black PearL_
Buraliyim

Buraliyim
_Black PearL_

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 10:24 pm

Pesimist Ep5 [Kör Cerrah]---Sagopa Kajmer - Hep Taaruz Var
Verse1
Bi güne daha el salladım,giden gittiVe o günün şahitleride gayıba karıştıBen düşünmek işin içinden çıkamadm heeçBir düş kurdum bin düşündüm düştüm ben!Düştüğüm rüküş düşlerden düşe düşe bi hal oldum ben!Var gücümle savaşıp çatışmaktayım.Yabancılık çekerek alışmaktayımİşte onlar yaban insanlarİşte onlar meyvelerime sapanla taş atanlarAğızları lahım filleri kahverengiBulunamaz Sago'nun dengiBeni anlaman için gerek biraz bilgiİlim ilim demek kendini bilmek demekHayat demek değildir sabah,öğle,akşam yemek yemekBilekle gelen emekten yemekse hüner demekBunun için savaş gerek !
Nakarat
Hep taarruz varHep zarar muharrebelerime katıl bak,Kolaymı,zormu hayatımUmmadığım taşlar başımı yararBudur maruzatımEy zaat-ı pakım süphaniyem ilhamına muhtacımDayanmak davranmaktan zor
Verse2
Son sözün yetmeyeceği yer mahşerHaylazlık eden şaşar beşer takıntılarını eşerYaptıklarını eker ve kaderle yanyana ekip biçerİnsan hiç bi zaman tek değildirAyakkabılarını istikametime çevir ki yürüdüğün yollar doğru olsunKi isabet edesin ki isabetsiz giden öylece giderYolu bitmezki giderde gider giderlerHaydi başlasın cefa bu şarkıyla ödenir vefaAzla gerekir ittifak yoklukla sürer dermiş sefaGünde kaç kez görevini edersin ifa'a Ruha gerek şifaaaAh bu ruhum yordu içimdeki esefVe tenimde açtığı çiçek gibi sedefHüzün kabuğu içine çekiliverdi keş'ef!Dışarıda karanlık içimde gizli pertev!
Nakarat
Hep taarruz varHep zarar muharrebelerime katıl bak,Kolaymı,zormu hayatımUmmadığım taşlar başımı yararBudur maruzatımEy zaat-ı pakım süphaniyem ilhamına muhtacımDayanmak davranmaktan zor..
_Black PearL_
Buraliyim

Buraliyim
_Black PearL_

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 10:28 pm

Pesimist Ep5 [Kör Cerrah]--–Sagopa Kajmer - Muamma
Verse 1
Yine kızarıyor sigaramın ucuGörünmüyor hayallerimin ucu bucuHaydi ver sevinci,hüznü bir bebek gibi kollarımaSular dök beni bekleyen yollarımaBen birazdan yolcuyumYeditepenin etrafı iskiyam ber rahiyasıYanımda güzeller güzelinin has salihasıŞu içimde yılların bıraktığı atıklarVe bana eşlik eden binlerce ses var, Kısılmasınlar onlar!Ey Yolcu dostum!Ayakların rehberindir senin dostun soğuk esen yellerdirTüm insanlık senin gözünde eldir.İçecek suyun gözlerinden taşan seldir.Bu ödenecek bedeldir.Gücümün yettiğince öcümün ağırlığınca sözümün kuvvetince çabalarım.Gidilebilecek en uzun yollara kendimi hazırlarımBu mecazlardan geçip en hakikiye gidelimCemalibake male seyredelim
Nakarat
Ulaşılacak saadete kaç kapı daha varAçtım açtım kapıları girdimBomboş evlere vardımYardım lazım bana şansım yaverSanmaa,Hiç hoş değil gördüklerim ammaaEmin değilim herşey muamma...
_Black PearL_
Buraliyim

Buraliyim
_Black PearL_

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 10:30 pm

Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Sen NasıL Bir İnsansın
Verse 1
Yağdı yağmur aktı sel doğdu eylülün kızı esen.Günün sürpriz ismi ehlen ve sehlençok zaman kaybetti deve pireyle ben de küçüktüm eskide göğe bakardm gözlerim dönerdi maviyeGergedanın ezik kalbim üzerinde koşturması,aynı benin farklı elde yepyeni bi hal almasıUykudan evvel yolculanan günün hatırlanması gönülden bir iç yanması.Bana gelirsen kalbin elinde gel kemiklerinden sıyrılıpta gel,baharı bekle akasyalarla gel,Çuvallamayız gel bi omuz ikimizede yeter söyle bana hiç kimseciklere söylemediğin sözler.Hayrımı isteyen şükür bi kaç yaratılanda var,halaöldürdüğüm örümceğin üzerimde bedduası var.Hata yapmaktan korkan Kolo hata üzerinde hata yapar sanki taşınırken düşer tabutum ölüm çıkar(?) gerek bahaneye utanç için bul kusur şahaneye (?) kendini lav zannetti söndü zöndü laleyeşükür rahmet düştü tane tane her bi (?)İste sade iste ayrı 7 pınardan su toplarım,iste eski medeniyetler gibi yerin dibine batarımBen gerçeğim onlar hayal iste sana ispatlarım bi sevsen beni gönlündeki derdi siler atarım#
Nakarat
Aradan çok yıllar geçti çok sular aktı düştüm bu hale.Eller heva hevesine düşkün konuştu halimi 7 mahalle.Herkes anladı ne yazık ki anlatamıyorum derdimi yare,kalbim ellerden düştü oldu ciğerde para pare.Göründüm güçlü düzeldim sandım ama hep bunalımdayım.Ne mümkün dengene durmak fırtınadan bi uçurumdayım.Daha filmi anlatmadan ağlarsın sen nasıl bir insansın?Ben senle aşka düştüm parçalandım tane tane
Verse 2
Kolo kayıp ülkenin prensesi ondan duyulmaz sesi büyütmüş beni ölülerin üvey sevgisiFermanı verdim ve vuruldu celladı hain kellesi azarlandığımı anlar ve insanların küflü sözleriBakar kör bi hayat yaşadık hurma ağacı altında buka vuruldu kahra ateş düştü bağrımaKötü niyetle sorulan bi sorusun iyilik arama cevapta kendini öldüren bi akrebim ben yangın ortasında.Altın suyuna batırdın tekrar sattın eski hurdayı,bende sen kalana kadar soydum izbi dükkanı.Özledim sinirliyken gelip derdime sırnaşmanı infilak eder gözlerine düşen intihar bıçakları.Sonunda geldin elinde tozlu yapma çiçeklerin ehh teşekkür ederim banada bikaç dakikanı verdinSen çocukları korkutan soğuk kanlı cin prenstin ağlamak istedim 40 dereceyle yandı gözlerim
_Black PearL_
Buraliyim

Buraliyim
_Black PearL_

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 10:31 pm

Sagopa Kajmer - Ateşten GömLek
Verse 1
Benim bir sırrım var açıklanmayacak kadar sır. Bundan çıkar hır. Haplamalar vuku bulur, dert kahır. Sırdan geçer dilim olsa hali der diken. Bilmez bilen bağdar olur benden iken. Ya söylersen kim anlar? Söylemezsen bağlar gamlardan ağlar. Bu yıpranışla dağılır bütün. Doymaz SaGo yakar tütün. İçindeyim bu oyunun büsbütün. Hayatıma musallat oldu şöhret, ün. Karıştı yarınım, bitti dün. Tedirgin bugün… Topla, çıkar nedir sonuç? Her kıyasla gidilme değer. Bıçağa ait keskin uç. Kimdir suçlu, kimde suç? Öylesine kibirLiki biber yakmadan bırakmaz rahat. Yarası ağır dilimin bulamıyorum kapatacak bant! Üzerime gelin bakın dinamit bağlı gövdeme. Yaklaşanı uçururum uçurtma misali pimden iplerle. Fesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle. İşlerine gelmedim ya saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle! Vurdular siyah güLLeLerLe
Nakarat x2
Giy ateşten gömlekleri bir bir yansın üzerin! Ve dahiKır topraktan çömlekleri zaten tedirgin halim (Ve dahi)Bir benim Bir bendim ve bir kendim ortadayımBitmez derdim bu hal beni yer bitirir bildim…
Verse 2
Aklıma gelen başıma geldi. Başım yarıldı, aşım soğudu, yine iştahsızlık evinde oyuncak etti açlığımı. Artık kartopu oynamak istemiyorum ellerim dondu. Türlü saklambaç oyunlarından gözlerim yoruldu. Nerdesiniz güler yadigârı (he) cesaret haylazları? Gösterin bana 62 ' den tavşan yapan HokkabazLarı. Belirleyin karşımda durabilecek tüm küfürbazları. Demirden mızraplarla kırdım sazları. Deştim böğrümden kıyamadığım hazları. Verin bana yazları… İlahi merhamet sarayı; Ya Hannan! Sensin Rana, sensin Mana, sensin Rahman, sensin Canan! Ruhum işgalden kurtulmaz, vatan infilak eder alev ateş volkan, hislerim kırık var. Püskürüyor üstüme lav! Kıvılcım korlar! Elimdeki bir avuç dolusu su ile sönmez bu yangınlar. Ben bir sırra sahibim, hayat uykusuna yatmış. Ben çok dosta sahiptim, güvensizlik içine batmış. Şahit oldum birileri mutluluğu parayla kapmış!..
Nakarat x2
Giy ateşten gömlekleri bir bir yansın üzerin! Ve dahiKır topraktan çömlekleri zaten tedirgin halim (Ve dahi)Bir benim Bir bendim ve bir kendim ortadayımBitmez derdim bu hal beni yer bitirir bildim…
Ateşten gömlekler, topraktan çömlekler… Ne maymundan geldin, ne de seni getirdi leylekler. SaGo’ya kulak ver! iKi Sıfır Sıfır Sekiz ELveda eder!..
_Black PearL_
Buraliyim

Buraliyim
_Black PearL_

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 10:34 pm

Pesimist Ep5 [Kör Cerrah]---Sagopa Kajmer - Aşk Yok Artık
Verse 1
İznim olmadıkça alamazsın bendekini benden. Eğer ki alsan hesap sorar bendeki senden. Böyle sorgu sual beklerken adliyetten. Ne çıkar planladığın çirkin art niyetten? Bu miskinlik keyfiyetten. Hali vakti yerindelikten. Her şey günlük gülistanlık olacak olsaydı gerçekten imtihan olmazdı! Gelişi güzel doğar, büyür, ölürdük. Alimler olmasaydı biz şuanda kördük. İnsan öyle yaradılış ki; düşünür, taşınır, hamle yapar. Sorgusuzca başına buyruk doğrularını savunuyorsun, yanlış fikirlerden yanlış bir sen yaratıyorsun (sen). Sen abartıyorsun rahat yaşamla sapıtmayı. İstanbul üstünden geçmiş bırak kendini korumayı. İyiden iyiye bakıyorum da yoldan raydan çıkmışsın. Tenine dokunan ellerden bir koleksiyon yapmışsın aferin! O yataktan bu yatağa yatıp takılıp sızmışsın, bu zihniyetle aşı yorgan altlarında aramışsın aferin! Akrep ateş çemberinde harekiri yaptı sahiden, pozitif olana dek negatifim kuzen. Erkek alana dek istediğini sanarsın ki Romeo, ne diller döker de teslim olur kapana Juliet. Kadınlar hassas ve hisli, dilekleri içlerinde gizli, hatırla işi bitince kaç Romeo gaddarca gitti? Kadın olmak zor bu kadar acımasızlık sürerken. Hemcinslerim abazanlıktan oduncasına yanarken. Taksim fuhuş yuvası, partiler karı kız kazan ederken. Koleksiyona yeni bir bebek ekle sabah güneşi doğarken!...El bebek, gül bebek bu yaşına kadar geldin. Düşünsene bir it heriften sertçe tekme yedin. Geceye aşkla vardın, sabaha yabancı uyandın. Bil ki sonraki gün başka bir bayanla atılacaksın (yeah). Kadını kandırmaksa amaç alayınız yalancı. Kapında köpek olan işi bitince yabancı. Tuzağa düşeni iplemez, yeni bir avı kovalar avcı. Sen karar ver bu olayda kim hakim, kim savcı? Erkeklerin elinin kiri, kadının boğaza geçirin ipi. Var mı böyle adalet kesin ikisinin de boynunu. Tez helak edin iblisin hile dolu bu oyununu. Uyandırın dünden kalma uyuya kalmış yorgunu…
Nakarat x2
Aşk yok artık, kalmamış bu devirde.Deme vardır, hak yeme ara bul. (Ara bul, ara bul, ara bul, ara bul…)Aşksız olsun, kalbim neşe dolsun deme bu ne fena bir hatadır!Kastır (Deme lan), Kasva (Deme lan).Kastır kasva, kastır kasva, kastır yeah…
_Black PearL_
Buraliyim

Buraliyim
_Black PearL_

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 10:35 pm

Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera - Şermin
Verse 1
Hadi yaklaş!Kolo'nun sesiyle yarılır kaş sesindeki nakışla ağrır baş sendeki kalp değil bi taş yavrum taş gibisin inan taş Gözümün üstünde var kaşım bana karşı oyunda çekersin başı ben ektimde sen biçtin taşı sendİn o peri masalında ki umacı Hanım kız suçu atmaz ezele dağda kafa tutulmaz gazele benze taya nazar etmem güzele çirkin öldü de güzel ölmedi mi ?Somurtuyor yanımda gamzem ver 2 gamzeme de birer zemzem istemezdim olmasaydı elzem vermessen etmem mesele konu insan ol defter ol dürül konu insansan yağ ol ekmeğe sürül çağladı raplerim gürül gürül esen gül eh sen üzül
NakaratIsrar etme gelemem senlen duymadın mı yollar kapanmış selden nem kaptın yelden hergeçen gün daha soğudum senden karakterinden asiliğinden kendiliğinden kendini yakan hep yine kendinsin sin sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan yine hep kendinsin sin sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan yine hep kendinsin
Verse 2
Bedenini geç kalbini kesere kimseden hayır yok ki kimseye istenmekten suratın kösele kelsen masraf etmessin kelleye Tilki kendini kurnaz zannederdi hep aç gezer uzaya mı kurdun beylik dağdan gelmiş bağdakini kovmuş oovv bu da kedim Mira MiçoEğlendin hadi Kolo sal gitsin ruhsatsız bi silah gibisin tescillenmiş tek dişi rapsin bazen inleyen o hannanesin.Deli deli akanı vura vura tıkarlar o zaman 2 dinle de kul 1 söyle sessiz film çevirmeye ne gerek var sizi lindar kolo barbar Beni kötü tanıtan bir rehbersin hey Şermin! uzanamadığın bi et daha var hadi gel birde mundar senin teklediğin şey miyav miyavvv.Hem suçlusun hem kuyruk dimdik kör bakar mı fellik fellik ukala haya hayat çantada keklik dokunup zülfiyara eğlendik
_Black PearL_
Buraliyim

Buraliyim
_Black PearL_

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 10:37 pm

Sagopa Kajmer - Fırtına ve Şimşek
[Kör Cerrah]
Verse 1
Edeple gelen edebiyat rapi onure etti şükür. O kokan ağızlardan çıkan rap sade küfürrr. Ben Türkçe Rap'i öldürdüm sizler yaşatacaksınız. Ben artık kendimi buldum sizler sapıtacaksınız. Kendime kızmaktan sesim kısıldı. Uyumaya gayret ederken kulaklarımda fısıltı. Sabahlarım güneşe dönük gecelerimde ay. Bir insanı yermek leblebi yemekten kolay. Yüzüme gülme arkamdan konuşurken adam ol lan! Senin dilinin değdiği masum sayısı kaçtır? Abeste iştigalim pektir kötek sana haktır. Köpeklerin bile vefası seninkisi yanında yeğdir. Muşamba dudaklarınızı yırtmak geliyor içimden. Ama aklım gidiyor başımdan. Bu sabırsızlığımı sabırla tanıştırmalıyım. Hasretleri gönlüme alıştırmalıyım. Ben daha ne kadar hendekli yollar aşmalıyım?..
Nakarat x2
Atışları yap boş kovanları toplaVar hedefine mermilerin hep ıskaHey dope bitch senin rapler sıskaBatan geminin malları herkese beleşEş eş rapi eşele be eşekKaf Kef fırtına rap şimşekAfra tafraya ne hacet bilsinkasabım bıçak bileyli ve keskin
Verse 2
Kim daha iyidir kıyası boşa bir iş ve saçma. Yaradılışta hepsi aynı işin sırrı büyük yarışta. Göremeyeceğim kadar soyutsun nerden baksam tek boyutsun. Renklerini koyult oyuklarını doldur dik başını yamult.Kancayı yerse aç palamut damakları helak olur. Yalaklar yaladıklarıyla boğulur. Her sanatçı acılarıyla yoğrulur SaGo gerçekle doğrulur! Bulunduğun ormanı yak kendinle birlikte. Bulutlar ağlayana kadar yan mikropların ölsün. Vurgu tonunu koruyan adam bu işin piri (ben). Sizin şarkılarınınz harbi çocuk şiiri. Zaferler kadar yenilgilerde efsanedir tarihte. Mağlubiyet kimine göre galibiyetten bir adım öte. Yenilgiler savaşa zorlasada fikri ve fiilleri. Yanılgılarla mağlup olurlar moral askerleri. Vurduğu yerde zakkum biten adamdan dinle nükteyi. İşte o zaman yersin esaslı yıkıcı tekmeyi. Hislerin dökülür ellerin bak boş kalır. Mini mini bir kuş konar donar donar kıçı açıkta kalır! Ezil bükül önümde rezil üzül büzül cahil sefil. Özür mözür dileme benden. Yıkıl defol bıktım sizden. Dinleme der benim nutuk. Ezik mahluk rapin lavuk. Kulak duyar dilin tutuk. Ben kuş gribi sen tavuk!..
Nakarat x2
Atışları yap boş kovanları toplaVar hedefine mermilerin hep ıskaHey dope bitch senin rapler sıskaBatan geminin malları herkese beleşEş eş rapi eşele be eşekKaf Kef fırtına rap şimşekAfra tafraya ne hacet bilsinkasabım bıçak bileyli ve keskin
_Black PearL_
Buraliyim

Buraliyim
_Black PearL_

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 10:47 pm

Pesimist EP5 [KoLostrofobi] KoLera [ŞEKERPARE]

Verse1
Ey kendini bilmez bak yine ben geldim bak yine ben geldim bak yine ben geldim
ey düşünmez sinirlerini sen gerdin sinirlerini sen gerdin sen gerdin
bir fiskecik hayatında bana yer sen verdin bana yer sen verdin sen verdin.
Ben çok olurken sen bana çok az geldin çok çok az geldin,az geldin!
Deveyi uçurumlardan uçuran bir tutamcık ottur ten yaşlanmadan parkinson olursun elin titrek olur,yüzüme sıkar da arkamdan çomak sokan çok olur,şükür sağlam 4 ayak ve at ölür ite bayram olur.
Uykumu böldün huysuzum bak gözlerim nasıl da mahmur tracklerimi benden iyi bilirsin ey kul yapma gurur,hırlarken ihvana anlamazsın birden ellerin soğurgöbeğinin üzerine fındık koysan gülüm şekerpare olur.2 çapulcu lafıyla bu süper eküri göçer mi,uçma öyle kanadını kırdım koşarak göç burdan emmi.
seni öyle sevdim,senden gerisi düşmanım gibi,susalım kurtlar konuşurken kuzulara laf düşer mi?
Yaşıyorum sanarken güçsüz beden ex olur duman olursun cuk oturdu ölünce yerin bir avuç olur,vurdumduymaz umursamaz,dertlerinden debelen len,çektiğin dert dilinden,aka’in yediveren.
Nakarat
Atla bas gaza Kolo onu koltuğa YaslaKopsun ödü jilet gibi virajlara yanlaöpsün ibre 200′ü refüje patlaKorku öyle değil böyle olur küçük ablaKüp gibi doldun hasedinden çatla Çık 7.kata kıskançlığından atlaLiriklerimi araklamaktan zevk alırbu böyledir kaç zamandır yellozlar elimde kalır.
Verse2
Nemrut kafayı sıyırdı çünkü yandı bitti kül olduresimlerde Kate Moss oldu aslı tombul boboydubenim lafım o sensin o,Kolo yaptıysa o bankoseni hırsız utan derken do re mi sol la si do!(Çakmaaaaaaaa)Rapi küfürle düşüreni asıp smaç basmak hoş olur,küfret bana küfretmezsen nalet içine dert olurhıyar gibi insansın yoğurdun içine düşsen cacık olur,küfene değsin ayakların kaç çabuk sonun mayhoş olur.Karadeniz’de gemilerin mi battı Usa’a gidip gelemediğin Samsun yeraltı,anca konuşursun bel altıbu elde yattın çünkü unuttun Koleram Arap atı,hakkına razı olmadın rahat battı titanik oldu adın battıhep ekşisin o tatlı yüzünden bize de ver aman yavaş yavaş ye,sonra olursun GülazerAbe komiserim bunlardan şikayetçiyim alın dirisini ölüsünü iade edin.
Nakarat2x
Atla bas gaza Kolo onu koltuğa YaslaKopsun ödü jilet gibi virajlara yanlaöpsün ibre 200′ü refüje patlaKorku öyle değil böyle olur küçük ablaKüp gibi doldun hasedinden çatlaÇık 7.kata kıskançlığından atlaLiriklerimi araklamaktan zevk alırbu böyledir kaç zamandır yellozlar elimde kalır.
Admin
Administrator

Administrator
Admin

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 4:16 pm

paylasim için tşkrler yalniz rap bana göre değil kaset nasıl olsa mıkrofon eline alan sanatçi oluyor bu sözler sanatçi olacaklar ilgilensin derim Very Happy:D
https://fullpaylasim.all-up.com
CyBeRSouL
Buraliyim

Buraliyim
CyBeRSouL

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 12:47 am

paylasim icin tesekkürler emeğe saygı ^_^
_Black PearL_
Buraliyim

Buraliyim
_Black PearL_

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 6:49 pm

teşekkürler...
CyBeRSouL
Buraliyim

Buraliyim
CyBeRSouL

MesajKonu: Geri: -KoLeRa SaGoPa- EP5   -KoLeRa SaGoPa- EP5 Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 12:22 am

ben teşekkür ederim Very Happy

-KoLeRa SaGoPa- EP5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [b]Sagopa Kajmer & Kolera Beslenme Çantam[/b]
» sagopa kajmer ~~ateşten gömlek
» sagopa kajmer istisnalar kaideyi bozmaz ankara versiyonu :)